catering dietetyczny

Każdy, kto szuka sposobu na zdrowe i wygodne odżywianie powinien zainteresować się cateringiem dietetycznym. Obecnie bardzo dużo firm posiada w swojej ofercie pyszne i urozmaicone diety pudełkowe.

Jak działa catering dietetyczny?

Zdrowe diety to szczególna oferta żywienia gastronomicznego. Przede wszystkim nie można tutaj zamawiać pojedynczych posiłków, bo idea żywienia dietetycznego zakłada długofalowe, starannie zaplanowane zestawy posiłków. W cateringu dietetycznym Białystok poszczególne dania nigdy nie są przypadkowe i znacznie różnią się od menu, jakie możemy spotkać w standardowych barach i restauracjach. Posiłki, które zapewnia catering dietetyczny Białystok są ściśle przemyślane i układane przez doświadczonego dietetyka. Muszą, więc one odpowiadać założeniom konkretnej diety i zawierać odpowiednie ilości składników odżywczych. W cateringu dietetycznym Białystok nie używa się także przypadkowych składników. Półprodukty mają być zdrowe i ekologiczne. Najczęściej, więc warzywa i owoce pochodzą od lokalnych dostawców. Stosuje się tu wiele zdrowych ziół w charakterze przypraw a zamiast cukru używa się miód i inne zdrowe zamienniki. Dużą wagę przywiązuje się także do sposobu przyrządzania potraw. Tu nie chodzi o to, by dania wykonać jak najszybciej. Ważne jest, aby tworzone one były z udziałem zdrowych metod obróbki a więc przede wszystkim poprzez duszenie i gotowanie na parze. Praktycznie nie stosuje się smażenia na głębokim tłuszczu. Próżno, więc w cateringu dietetycznym szukać frytek czy smażonych kiełbasek. Zamiast tego otrzymamy każdego dnia ogromną porcję pysznych warzyw, owoce i zdrowe, pełnoziarniste kasze i makarony.

Dlaczego catering dietetyczny jest tak popularny?

Na catering dietetyczny Białystok decydują się przede wszystkim osoby pragnące schudnąć oraz wszyscy ci, którzy chcą prowadzić zdrowy styl życia. W ofertach cateringów znajdziemy, więc diety 1500 kcal, diety sokowe, owocowe i śródziemnomorskie. Odpowiedni plan żywienia mogą wybrać także osoby, które mają nietolerancję glutenu albo wymagają odrębnej diety ze względu na cukrzycę. Są także diety wspomagające oczyszczanie organizmu czy polepszające koncentrację i takie właśnie oferuje catering dietetyczny Białystok. Praktycznie, więc każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Wspólną cechą tych wszystkich diet jest fakt, że są one bardzo urozmaicone i pięknie podane. Po diety pudełkowe sięgają wiec klienci spragnieni nowości, którzy potrzebują odmiany od domowego i barowego jedzenia. Catering dietetyczny Białystok wybierają także ci, którzy cenią sobie oszczędność czasu i wygodę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here