ludzie

Cuckold, czyli inaczej zdrada kontrolowana jest to bardzo kontrowersyjny temat. Jedni praktykują tę ideę i zgadzają się z nią w stu procentach. Dla innych jest to coś okropnego oraz niedopuszczalnego w związku. Dlaczego pary decydują się na takie postępowanie i co to oznacza? Czy cuckold wpływa w jakikolwiek sposób na relacje związek czy też małżeństwo? Jesteście ciekawi? 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/cuckold/

Czym dokładnie jest zdrada kontrolowana? 

Wśród wielu osób jest to jeden z fetyszy seksualnych. Na czym on polega? Przede wszystkim chociaż nie jest to reguła występuje u małżeństw. W tym przypadku i jedna z osób (zazwyczaj jest to żona) ma pozwolenie od swojego męża na całkowitą swobodę seksualna.

Oznacza to mniej więcej, że może go zdradzać i co więcej ma na to pozwolenie. W tym czasie partner czyli w tym w przypadku mąż, czerpie ze zdradzania swojej żony przyjemność. Jest to co innego niż otwarty związek, chociaż często jest z nim mylony. 

Trochę teorii czas na praktykę

To zjawisko można bardzo często spotkać na przykład na stronach pornograficznych. Bywa ona bardzo często scenariuszem dla takich filmów. Zazwyczaj wygląda to tak, że kobieta wprowadza nowo poznanego partnera do swojej sypialni, po czym zaczyna uprawiać z nim seks. Co robi wtedy mąż? Po prostu siedzi obserwuję i czerpie z tego przyjemność. 

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych fetyszy

Zdrada kontrolowana nie ma dobrej opinii w mediach tak samo jak w świecie realnym. Wiele osób uznaje to po prostu za zboczeniem, które na dodatek jest obrzydliwe i niezrozumiałe. Należy jednak pamiętać że każdy jest inny to co spodoba się komuś, niekoniecznie może spodobać się nam i odwrotnie. Nie mamy jednak na to wpływu i nasza opinia nie ma tutaj żadnego znaczenia. To co dzieje się za zamkniętymi drzwiami i powinno tam pozostać.

Zobacz też: http://www.pchelki.pl/jak-wybrac-zwierzatko-dla-siebie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here