Tribulus terrestris dzialanie opiniaZnaleźć konkretną opinię o Tribulus Terrestris w internecie graniczy z cudem. Opinie są tak różne, że nawet nie da się wyciągnąć jakichś konkretnych wniosków. Jedyne co wiadomo to to, że na jednych działa na drugich nie, ale jak działa, to już nikt nie pisze. To raczej zrozumiałe, bo każdy z nas jest inny, każdemu inaczej pracują hormony.

Nie będę się rozpisywał o tym co to jest Tribulus Terrestris, którego dalej będę nazywał TT, bo o tym akurat możesz wszędzie przeczytać. Powiem w skrócie, że jest to zioło, które ma podnosić testosteron, chociaż wiadomo, że go nie podnosi, ale podobno po jego spożyciu zwiększa się poziom wolnego teścia we krwi. Mówię podobno, bo żadnych badań na ten temat nie znalazłem.

UWAGA! Poniżej nasmaruje moją opinię i musisz mieć na uwadze, że tak na mnie działa, a nie na Ciebie. To jak na Ciebie działa, będziesz musiał sam sprawdzić.

Tribulus terrestris dzialanie opinia 2Do testu użyłem zwykłego TT od firmy ALLNUTRITION. Nie będę na początku przepłacał za coś co może na mnie nie działać. Wątpię żeby jakoś drastycznie różniły się inne marki składem. Może zawartością saponin, ale to trzeba by przebadać, a nie wierzyć na słowo. Saponiny są bardzo drogie i gdyby było tak jak piszą producenci, to musieliby oni dokładać do interesu.

Tribulus Terrestris opinia o jego działaniu

Dzień 1-3. Po otworzeniu opakowaniu naturalną rzeczą jest, że człowiek coś powącha zanim spróbuje i tu moja reakcja była “Łooo kur.. jak to śmierdzi” dosłownie. Później już się przyzwyczaiłem do tego zapachu i nie wywoływał on we mnie żadnych reakcji. Smaku nie czujemy, bo łykamy, więc chociaż z tym problemu nie ma. No dobra, wziąłem 3 kapsułki i tak brałem przez 3 dni bez żadnego efektu. Już zacząłem wątpić, aż tu nagle..

Dzień 4-7. “Bo ci zaje…” Ogromna agresja we mnie wstąpiła i był to problem. Wspominam sytuacje, gdy byłem z partnerką na spacerze i każdy koleś, który nas mijał, wywoływał we mnie wyrzut agresji. Zaciśnięte pięści i gdyby się tylko głupio spojrzał to na 100% bym go zaczepił. Normalnie czułem się jak zwierzę – przywódca stada, który patrzy kto może mu zaszkodzić i go eliminuje. Tak wielka agresywność, bardzo przeszkadza, owszem człowiek czuje się silny, ale strasznie to męczy. To musiało być jakieś rozchwianie hormonalne i duży skok testosteronu, chyba do granic skrajności. Z tego co wiem, podobnie czują się osoby, które są na cyklach wiadomo jakich.

Trwało to 4 dni i wystarczyła wtedy tylko mała iskra by zapalić ogień. Na szczęście jestem człowiekiem w miarę rozważnym i odpowiedzialnym, ale podczas tych dni sam sobie nie wierzyłem.

Tribulus terrestris dzialanie opinia 3Dzień 8 i reszta. Przeszła agresja, przyszła błogość. Od ósmego dnia i już do końca brania, czułem się świetnie. Nagle zacząłem patrzeć na świat bardziej kolorowo, bardziej byłem zmotywowany do wszystkiego co mi wpadło do głowy. Spokojny, lekki. Trochę jak na to patrzę już z perspektywy czasu (skończyłem miesiąc temu), to można powiedzieć, że byłem na jakimś haju. Jeszcze zauważyłem, że regeneracja była fajna i nie miałem problemu z przespaniem 7 godzin po pierwszej nocnej zmianie, z czym zawsze mam problem.

A jak siła i wygląd? Libido? Skutki uboczne?

Tu niestety oprócz tego, że byłem bardziej zmotywowany do ćwiczeń, nie odnotowałem żadnego nie wiadomo jakiego efektu. Progresja szła tak samo, czyli powoli do przodu. Też nie spodziewałem się, że coś się zmieni.

Sprawność seksualną mam i tak chyba za dużą, więc również nie zaobserwowałem żeby mi się chciało jakoś bardziej. Raczej normalnie.

Skutków ubocznych brak.

Podsumowanie

Tribulus Terrestris działa na takiego facet jak ja. Prawdopodobnie niezbyt działa lub wcale, na osoby które mają poniżej 30 lat. Ja mam 32 i działanie jest bardzo odczuwalne, nie jest to jakieś łagodne lekkie do wyczucia, tylko jest dość konkretna bomba, która dość znacznie zmienia zachowanie. Bardzo dobre dla osób, które czują się słabo, mają mało chęci do życia.

Ogólnie polecam spróbować.

Udostępnij, polub.. zrób co chcesz
Kategorie: Suple

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Tribulus Terrestris – Działa. Opinia po dłuższym zażywaniu"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Kijwmrowisko
Gość

Próbowałeś brać większe dawki niż zalecane?