jak zrzucic brzuch miesien piwnyZałożyłem tego bloga żeby się motywować i za jakieś dwa lata wstawić super fotki, jak w reklamach, które będą pokazywały mnie przed i po kuracji. Oczywiście moją kuracją będzie aktywność, a cała moja aktywność, to fizyczna praca (o małej fizycznej aktywności) i od niedawna Street Workout, który wkracza u mnie już pomału w fazę pierwszych figur. Mięśnie nabierają wyraźnych kształtów. W ogóle odkrywam mięśnie, o których nie miałem pojęcia, że istnieją. Ale najbardziej to zależy mi na zrzuceniu brzucha. Trochę tego piwa się w życiu wypiło i chyba najwyższa pora mieć płaski brzuch jak za małolata.

Obecnie mój brzuchol wygląda tak: jak zrzucic brzuch moj brzuch

 

Tragedii nie ma (rok temu był o wiele większy), ale jak się pożądanie w domu ugoszczę, to brzuch robi się jak piłka i ciężko się tak funkcjonuje. Przynajmniej dla mnie, bo znam ludzi co lubią swój brzuch i nie przeszkadza im, że jest on duży. Ja przez 7 lat miałem spory brzuch i serdecznie już za niego dziękuje. Nie żebym miał jakąś obsesję, po prostu taki mam cel, żeby za dwa lata fajnie wyglądać i mieć widoczne te mięśnie brzucha, ale również chce być sprawnym, bardziej niż większość ludzi. Tylko tyle i nic więcej.

Jak nie szybko zrzucić brzuch

Jest to proste jak konstrukcja cepa. Obniżamy kalorie (fachowo mówiąc ujemny bilans kaloryczny, czy też deficyt) i dodajemy aktywność – jakiś sport, wysiłek. Ale nie ma mowy o głodówce, no chyba że jesteśmy desperatami i zależy nam żeby to zrobić szybko, to wtedy konkretnie ucinamy kalorie, ale trzeba się liczyć z tym, że może nie wyjść nam to na zdrowie.

Co ja tam jem i jakie efekty

Jem wszystko normalnie (o tym będę jeszcze pisał), tyle że mniej. Jedynie wyrzuciłem piwsko z diety codziennej i teraz rzadziej pije – raz lub dwa razy w miesiącu. Ograniczyłem też spożycie węglowodanów, z których organizm czerpie energię, bo chciałbym żeby czerpał ją z tkanki tłuszczowej.

Nie liczę kalorii, bo na tyle już znam swój organizm, że wiem ile jeść by być na lekkim minusie. Nie mierze poziomu tkanki tłuszczowej, bo widzę to na oko.

Efekty są takie, że w ciągu roku spadł mi brzuch o połowę. Nie dużo jak na rok, ale ja nic wielkiego nie zrobiłem, jadłem jedynie troszeczkę mniej. Teraz doszła aktywność w postaci SW, więc spalam ten tłuszcz dużo szybciej.

Tyle. O dalszych zmianach, efektach, będę informował. Do lata damy rady.

Udostępnij, polub.. zrób co chcesz
Kategorie: Luźne rozkminy

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Jak zrzucić brzuch – mięsień piwny? (start bloga)"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
http://facetwformie.pl
Gość

Powodzenia w blogowaniu i wysooooookich statystyk odwiedzin. Pozdrawiam