a men opinia wygladCoś mi ostatnio wpadło do głowy żeby kupić sobie pachnidło, które pachnie inaczej niż typowo męsko. Miało być kiczowate i niestandardowe. Chciałem coś z kadzidłami o zapachu kościoła i pogrzebu, ale nie bardzo znalazłem. Za to moją uwagę przykuł A*MEN autorstwa Thierry Muglera, którego opinie w internecie są bardzo skrajne. Jedni go kochają, a drudzy nienawidzą.

Jak pachnie A*MEN? Początek jest straszny!

No dziwnie, bo miał być dziwny. Na początku po psiknięciu jest nie do wytrzymania. Istny diabeł. Nie potrafię zidentyfikować czym pachnie początek, ale strasznie gryzie, a niektórzy nawet mają odruchy wymiotne. Moją partnerkę od razu rozbolała głowa, ale często ją boli, więc to może być zbieg okoliczności. W każdym razie jest to jeden z tych zapachów, z którym nie wychodzimy od razu z domu, bo będziemy musieli pomóc ludziom, którzy zemdleją gdy będą nas mijać.

Po pół godziny zaczyna docierać do nas anielski zapach, który jest jego sercem. Czuć wyraźnie karmel z kawą i paczulą. Wanilie, miód, mleko. Bardzo słodkie, ale tak przytulne, że w zimne dni zapach przyjemnie nas ogrzewa.

Posłużę się tu jedną z opinii

opinia amen

Nie tylko nas, ale i wszystkich wokół, bo zostawia za sobą dłuuugi ogon. I tu muszę dodać, że A*MEN jest raczej tylko właśnie na chłodne dni. Nie wyobrażam sobie pachnieć tym czymś gdy na dworze +30. Zapach, który dobrze się nosi do temperatury +15 stopni.a men opinia wyglad 2

Ostrożnie z aplikowaniem. 2-3 psiknięcia to jest max. Pachnie bardzo intensywnie i bardzo łatwo możemy przesadzić. Zapach jest na tyle trwały i intensywny, że trzeba bardzo uważać, żeby nie przesadzić już do reszty.

A*MEN wywołuje w kobietach orgazm?

Tak, oczywiście przesadzam, ale są opinie kobiet na jego temat (tych które zakochują się w zapachu od pierwszego niuchnięcia), że jest to zapach tak bardzo przyciągający, seksowny, że nie można się oprzeć jego projekcji. Niestety moja partnerka zalicza się do tych kobiet, które nienawidzą tego zapachu i cała jej reakcja to krótkie “fu”. Jednak coś w tym jest, bo również zauważyłem, że kobiety inaczej na mnie patrzą (innym wzrokiem) gdy “pachnę-śmierdzę” Muglerem. Trzeba by dłużej potestować, bo na chwilę obecną to spróbowałem tego szaleństwa ze 4 razy.

a men opinia

Podsumowanie

Mam buteleczkę czegoś niespotykanego co osobiście mi się podoba. Kupowałem zupełnie w ciemno, ale nie radzę tego robić innym, bo jest to produkt o wysoce skrajnych odczuciach. Chyba, że nie masz co robić z pieniędzmi, tak jak ja (żart). Warto chociaż raz w życiu powąchać A*MENa.

Udostępnij, polub.. zrób co chcesz
Kategorie: KosmetykiOpinie

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy. Przeczytają Cie inni!

avatar